هنرستان دخترانه فنی و حرفه ای شهید موحدی اداره آموزش و پرورش استان اصفهان-ناحیه 3

درخواست نامزدی انجمن اولیاء مربیان

از اینکه گرانبها ترین هدیه الهی تان را دست ما سپرده اید که به زیور دانش و اخلاق مزین گردند،خدا را سپاس گزاریم  واز او برای این مسئولیت سنگین یاری می جوییم    نیک آگاهید که تنها در پرتوهماهنگی وتشریک مساعی شما اولیاء محترم می توانیم شاهد پیشرفت روز افزون علمی ومعنوی عزیزانمان باشیم .خواهشمنداست با اعلام آمادگی خود در عضویت انجمن  اولیا ء ومربیان وتشکیل  انجمنی  فعال ، ما را در این مسیر یاری فرمایید.

به منظور اعلام آمادگی خود در عضویت انجمن  اولیا ء ومربیان فرم زیل را تکمیل نمایید:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfAMzshh2iubR-75SUfOo4IvjdcQgxeigogy0NqmlR3hrhwBg/viewform?usp=sf_link

امور آموزشی و تربیتی

 ...

6 گام آرامش بخش تا کنکور

با نزدیک شدن به روز کنکور معمولا دانش‌آموزان میزان ساعت مطالعه خود را افزایش می‌دهند تا از زمان باقیمانده به بهترین شکل ممکن استفاده کنند. کارشناسان آموزشی در این زمینه معتقدند این افزایش ساعت برای دانش‌آموز مانند سم است.

 جای سوزن انداختن نیست، تمام میز و نیمکت‌های کتابخانه به قرق دانش‌آموزان درآمده است، طبقه بالا، پایین، محوطه بیرونی، پستو و راهروها، هر جایی که دنج و ساکت است، مکانی شده برای پشت کنکوری‌ها، روزشمار کنکور به سرازیری رسیده است، وقت تنگ است، نباید زمان را از دست داد، هر ساعت اتلاف وقت می‌تواند آنها را از رتبه، دانشگاه یا رشته‌ای که در نظر گرفته‌اند دور کند.

ادامه مطلب...

نکات قابل توجه پس از امتحان

  • اکنون امتحان به پایان رسیده است و شما تمام تلاشتان را انجام داده اید پس به خدا توکل کنید و امیدوار باشید و تمام نیروی خود را بر امتحان بعد متمرکز نمایید

    ادامه مطلب...